Пораз Звезде у Новом Саду

24

У мечу између Војводине и Црвене звезде који се играо у Новом Саду, домаћи рукометаши су имали улогу фаворита. Наши момци су пружили сјајну партију и поштено су намучили Новосађане. Изабраници Ненада Перуничића доживели су трећи пораз у овој сезони резултатом 22:20 (11:12).

Рукометаши Црвене звезде су добро играли у првом полувремену. Рано су дошли у вођство и у једном тренутку имали предност од три гола. На одмор су отишли са једним голом вишка, али већ почетком другог дела игре Војводина је заиграла ангажованије.

Серијом од 6:1 домаћи преузимају вођство, али Звезда одбраном 4-2 прави серију и смањује на само гол заостатка. Ипак до краја утакмице наша екипа није успела да преокрене резултат па су на крају доживели трећи пораз.

Војводина – Црвена звезда 22:20 (11:12)
Нови Сад – Дворана: Слана бара. Гледалаца: 250. Судије: Николић и Косановић (Панчево). Седмерци: Војводина 4 (4), Црвена звезда 3 (1). Искључења: Војводина 8, Црвена звезда 6 минута.
ВОЈВОДИНА: Б. Радишић, Попов 3, М. Радишић, Баришић, Веселинов, Стјепановић, Абаџић (2 одбране), Стојановић 8 (4), Л. Арсенић (11 одбрана, 2 седмерца), Чупковић, Јошић, Марјанац, Милошевић 1, Митровић 3, Станковић 7, Ћурковић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (15 одбрана), Живковић 2, Милошевић 1, Шљиванчанин 1, Петровић, Шотић 1, Цупара, Лековић 2, Ћирић 4, Докић 2 (1), Давидовић, Анђелић 4, Брајовић 3, Милутиновић, Антељ.