Победа Звезде на крају сезоне

44

У последњем колу Супер лиге за жене наше рукометашице савладале су ЈП Раднички са 35:27 (19:11) и сезону завршиле на 6. месту.

Питање победника је решено већ у првом полувремену. Крсташице су пружиле отпор само у првих пет минута, а онда су црвено беле заиграле своју игру и полако али сигурно повећавале своју предност. До одласка на одмор та предност је износила 8 голова.
У другом делу игре црвено беле су наставиле са доминацијом на терену и успешно одржавале стечено вођство. У једном тренутку имале су изабранице Славенка Жерајића и двоцифрену предност (25:15). До краја сусрета гошће су само ублажиле пораз. У нашој екипи највише су се истакле Стекић са 9, односно  Марић и Бокарић са по 7 голова, док је Марија Чолић забележила 12 одбрана уз 1 седмерац.
Црвена звезда је освојила 6. место у сезони 2011/12 са 20 бодова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ЈП РАДНИЧКИ 35:27 (19:11)
Дворана: Бањица. Гледалаца: 200. Судије: Антић и Јаковљевић. Седмерци: Црвена звезда 3 (1), ЈП Раднички 3 (1). Искључења: Црвена звезда 6, ЈП Раднички 2 минута.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић 7, Бокарић 7, Кокоресковић 2, Стекић 9, Мистрић, Павлов 3, Радовић, Лежаја (4 одбране, 1 седмерац), Обрадовић 5, М. Милојевић, Трифуновић 2 (1), Ј. Милојевић, Степанић, Чолић (12 одбрана, 1 седмерац).
ЈП РАДНИЧКИ: Ђорђевић 2, Миловановић 2, Колунџић, Жарковић 6, Грбић 2, Блануша 2, Божовић 1, Јеремић (7 одбрана, 1 седмерац), Човић, Живковић (5 одбрана, 1 седмерац), Гаровић 1, Костић 4, Варда 2, Јовић, Пантић, Јукопила 5 (1).