Рутинска победа црвено белих

46

Победа на Бањици против истоименог клуба са 5:7 (0:1, 1:2, 1:2, 3:2) у 5. колу Прве А лиге, одлична је позивница свим љубитељима Црвене звзеде на дерби меч са Војводином у следећем колу.

Иако резултатски победа не изгледа убедљиво, наши момци су лако савладали домаћина. Од почетка меча су имали иницијативу коју су претворили у вођство. У другој четвртини Црвена звезда Вет је остала без капитена Васовићакоји је искључен без права замене због неспортског понашања. Међутим, црвено беле то није пореметило и одлазе на полувреме са 1:3.
Наставили су наши ватерполисти са сигурном игром и у трећем периоду игре и дошли до 3 гола предности. Изабраници Дејана Савића мирно су привели меч крају и на крају славили са 5:7.
Црвена звезда Вет наредног викенда дочекује Војводину у базену СЦ „Милан Гале Мушкатировић“.

БАЊИЦА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ВЕТ :7 (0:1, 1:2, 1:2, 3:2)
Базен Бањица. Гледалаца: 150. Судије: Ћирић и Иван Раковић (обојица Београд). Играч више: Бањица 6 (2), Црвена звезда 7 (3). Петерци: Бањица 1(0), Црвена звезда 1(1).
БАЊИЦА: Ристичевић, Асановић 2, Обрадовић 1, Манић, Танасковић, Шабани, Ђорђевић, Бабић, Вицо 1, Ћорић 1, Илић, Дурлевић, Гогов. Тренер Миленковић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ВЕТ: Пијетловић, С. Рашовић, Стојчић 1, Ивошевић, Кљајевић, Милијановић, Аврамовић, В. Рашовић 2, Ранђеловић, Филиповић, Васовић 1, Аксентијевић 3, Драксимовић: Тренер Савић