Пораз од Војводине

52

Рукометаши Црвене звезде поражени су од Војводине 27:32 (8:19) у 14. колу Меркур осигурање Супер лиге.

Новосађани су врло лако стекли предност од почетка утакмице, која се касније и увећавала и у неколико наврата износила и 12 голова разлике. Слаба игра Звезде у првом полувремену  и много грешака довело је до резултата 8:19 на полувремену. У другом периоду утакмице црвено бели су само успели да ублаже пораз и дођу до пораза са 5 голова разлике.
У наредној утакмици Црвена звезда ће бити гост Партизану на Бањици у суботу 04. фебруара у 18 часова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 27:32 (8:19)
Дворана: СЦ „Шумице”. Гледалаца: 100. Судије: Рајић и Драгомировић (Београд). Седмерци: Црвена звезда 3 (1), Војводина 4 (4). Искључења: Црвена звезда 2, Војводина 2 минута.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (8 одбрана), Пауновић, Живковић 5, Милошевић 5, Пантелић, В. Томић, Ољача, Павић 6, А, Томић, Пушица 2, Ћоровић, Јерај (1 одбрана), Ћирић 1, Докић 1 (1), Анђелић 7, Митровић.
ВОЈВОДИНА: Арсенић (2 одбране, 1 седмерац), Радосављевић 7 (3), Вуковић 2, Дамњановић 1, Попов 9, Баришић, Стјепановић, Абаџић (13 одбрана, 1 седмерац), Суџум 6, Дамјановић, Чупковић 1 (1), Ђурић, Марјанац 2, Милошевић 4.