Звезда победила Спартак

25

Одбојкаши Црвене звезде су у оквиру четврог кола ВШ Суперлиге веома убедљиво савладали екипу Спартака из Љига 3:1. Црвено- бели меч су решили у своју корист после 70 минута игре.

Наши играчи су током целог сусрета дикитирали темпо. Посебно расположени, за разлику од неколико претходних мечева изабраници Жељка Булатовића били су у првом сету, када су гостима дозволили да освоје само 15 поена. Звезда је доминирала и у наставку, па је утакмицу у своју корист решила максималним резултатом. Разлика у кавлитету била је очигледна. Ово је била седма узастопна победа, после освајања Супер Купа, проласка у осмину финала ЦЕВ Купа, наши играчи потврдили су да им је форма у успону и оствараили су четврту победу у првенству Србије. Црвена звезда у следећем колу гостује неугодној екипи Младог Радника.