На крају – бод

43

Бод без значаја за шампиона, бод велики као кућа за Чачане. Екипа Младости је у величанственом амбијенту изборила реми против Црвене звезде и у наредној сезони играче на европској сцени. Та историјска прилика дала је домаћим рукометашима крила од почетка сусрета, па су веома амбициозно кренули ка голу црвено-белих и у једном тренутку стекли предност од четири поготка.. Ипак, на полувреме Звезда је отишла са „минус 2″.

Наш тим је у наставку заиграо одлучније, решен да не изгуби и тако не поквари утисак ове блиставе сезоне. Перуничић и другови стижу до изједначења у 36. минуту (12:12), а онда почиње тешка „ровоска борба“ у којој се игра гол за гол.

Наши рукометаши долазе у вођство пет минута пре краја (23:22), али су Чачани уз мноог среће голом Цветиновића стигли до великог ремија.

Младост Раднички – Црвена звезда 24:24 (11:9)

Дворана „Младост“ у Чачку. Гледалаца: 800. Судије: Боричић (Гроцка), Степановић (Раља). Седмерци: Младост 6 (3), Ц. Звезда 3 (3). Искључења: Младост 6, Ц. звезда 10 минута.

МЛАДОСТ РАДНИЧКИ: Златановић (16 одбрана), Милошевић 2, Милинић 3, Ковачевић, Вељовић, Гавриловић 4, Вучићевић, Ђорђевић 2, Величковић, Стојиљковић, Јаћимовић 2, Тубић 4, Цветиновић 7, Илић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Алексић (8 одбрана), Шишић (седмерац), Карлеуша 3, Ћирић, Лазић, Михајловић, Перуничић 6, Максић 3, Поповић, Павлов 3, Ненадић 2, Вукас 7, Мил. Милошевић, Мир. Милошевић.