Важни бодови

31

Црвено-беле су дошле до важних бодова победивши од директног ривала за опстанак у Супер лиги. Гошће су водиле, све до 41. минута када су нагло пале и дозволиле да их Ззвезда победи резултатом 28:26.

Црвено-беле девојке су се просто разиграле и држале су игру у својим рукама.
„Прво полувреме је било јако лоше. Имале смо велику трему, јер нам је ова утакмица од великог значаја. Али онда смо све исправиле у другом делу утакмице. Имале смо јаку жељу за победом и то смо и успеле. Добиле смо два бода и то је тајважније“, испричала је преспећна Марија Чолић, велика звездина нада.

Наше девојке су правиле доста грешака.Могле су да пруже доста бољу игру на паркету али трема је учинила своје. Најважнија је победа и два бода што су освојиле.

Дворана: Спортски центар Вождовац на Бањици. Гледалаца: око 150.Судије: Благојевић, Јокић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чолић 3-5, Живковић, Алексић, Лучић, Јовановић, Мрдаковић, Поповић 2, Филиповић, Лишчевић 3-5, Николић 3-5, Цвијић, Татић 2, Вуковић, Андрић 2-5.

ТЕМЕРИН: Миличић 3-5, Грбић, Лончар, Кљајић, Матић, Ј. Милиновић 2-5, Јовановић, Живковић 3, Павлов 3-5, Т. Милиновић 2-5, Којић 2, Мричић Остојић 3-5.