Бод у Крушевцу

28

Наше рукометашице су стигле до бода у дербију зачеља против Напретка у Крушевцу – 33:33, у оквиру 17. кола Супер лиге. После минуса од једног гола на полувремену (16:17) црвено – беле су преокренуле резултат, а у завршници су могле и до целог плена. Мрежу „жоркица“ је „изрешетала“ Кристина Лишчевић која је постигла 14 голова.

Црвена звезда заузима 8. место у Супер лиги и одиграла је утакмицу мање у односу на екипе које се налазе на слабијим позицијама – од 9. до 12. Из лиге ће испасти тимови који на крају заузму 11. и 12. место.

НАПРЕДАК: Ј. Лукић, Арсић 3, Миленковић, Луковић 5, Стоиљковић 5, Лапчевић, Стевић 2, Стевановић 6, С. Лукић, Предојевић 1, Миљковић, Милуновић 9, Недељковић 2, Обренић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА:
Павловић, Алексић, Лукић, Јовановић 3, Мрдаковић 3, Поповић 2, Филиповић, Лишчевић 14, Чолић, Николић 1, Цвијић 5, Живковић, Татић 3, Луковић 2.

Хала спортова. Гледалаца: 200. Судије: Миленко Алимпић и Здравко Црњански (обојица из Смедеревске Паланке). Седмерци: Напредак 7 (6), Црвена звезда 6 (5). Искључења: Напредак 12, Црвена звезда 14 минута.