Ништа од титуле

28

Победа над Партизаном у трећој утакмици финалне серије плеј офа Суперлиге кошаркаша била је само лажна нада. Црвена звезда је у четвртој утакмици поражена од већитог ривала 67:84 (16:17, 20:27, 12:19, 19:21) и тако остала без шампионске титуле.

Прва четвртина је протекла у изједначеној игри са акцентом на јаким одбранама, али већ у наредних 10 минута Партизан наговештава коначан исход. Успева да дође до двоцеифрене предности, у редовима Звезде се јавља нервоза и на одмор се одлази са резултатом 36:44.

Почетком другог полувремена наша екипа успева да се приближи, али је то било све. Лимитирана малим бројем играча и великим бројем личних грешака није могла да пружи јачи отпор противнику. Било је превише исхитених шутева и промашених зицера те је пораз био неминован.

Црвена звезда: Попадић, Поповић 4, Ковачевић 2, Ковач, Мишановић 4, Гуровић 20, Радивојевић 6, Драгићевић 13, Балмазовић, Краснић, Цветковић 6, Александров 12.