Тешко против Синтелона

115

Рукометаши Црвене звезде су уз много муке победили Синтелон са 28:26 (12:17) у утакмици 12. кола Суперлиге.

Екипа из Бачке Паланке има за чим да жали јер је водила у већем делу сусрета, а гости су били љути и на судије које су их, по њиховом мишљењу, оштетиле у неколико наврата када се ломио резултат.

Синтелон је на полувремену имао чак пет голова предности, а Звезда је први пут повела тек у 53. минуту. У завршници за инфаркт, гости су промашили неколико зицера што је Звезда искористила да дође до изузетно важне победе.

Црвена звезда: Перишић (5 одбрана), Веркић (10 одбрана), Вуковић 3, пејовић, Шћепановић, Максић 6, Радановић 3, павлов 7, Лековић 1, Симић, Савић 2, Милошевић 2, Милашевић 4, Буразор.