Још бод до титуле

40

Рукометаши Црвене звезде победили су Ловћен 34:24 (18:10) у утакмици претпоследњег кола заједничке Суперлиге и за освајање шампионске титуле довољан им је бод у последњем колу против Берана.

У крцатој дворани СЦ Шумице, наши рукометаши су приказали још једну одличну игру и декласирали тим са Цетиња. Питање победника је било решено практично већ после неколико минута игре па је публика могла да ужива у лепој игри изабраника тренера Рогановића.

Гости су по већ свом опробаном рецепту покушали да утакмицу учине што нервознијом, а у 41. минуту је њихов капитен Поповић покушао да изазове инцидент првоцирајући публику. После прекида и интервенције редара, меч је настављен и Звезда је лагано тријумфовала.

Црвена звезда: Перишић (15 одбрана), Димитријевић (1 одбрана), Вуковић 2, Шћепановић, Михајловић, Милошевић 1, Ненадић 10, Тривунџа 5, Лековић 2, Симић 6, Павлов 3, Марковић, Курбалија 2.